Gönül Dağı 95.bölüm fragmanında 2 gelişme birden! Hem neşelendirdi hem duygulandırdı

TRT1’in yoğun ilgi gören yapımlarının başını çeken Gönül Dağı 95.bölüm fragmanında ekran başındakileri 1 iyi 1 kötü haber bekliyor. Öncelikli olarak Elif ile Kenan ikilisinin verdiği onca uğraştan sonra hayallerini gerçekleştirmesi ve bir ömür boyu beraberliğe adım atması izleyenlerin keyfini yerine getirdi.

Düğün için gerekli tüm hazırlıkları tamamlayan ve tatlı bir telaş içerisine giren Elif ve Kenan’ın görüntüleri Gönül Dağı yeni bölüm fragmanına damgasını vurdu. Anadolu topraklarında Elif ile Kenan’ın mutluluğunu evlilikle taçlandırmasıyla bir yandan bayram havası eserken diğer yandan da izleyenleri tedirgin edecek bir hadise yaşandı.

Hiç beklenmedik bir zamanda Veysel’in darp edilmesi ve aniden yere yığılması gerginliğin dozunu artırdı. Veysel’in, üvey kardeşi Barış zannedilerek dövülmesi Gönül Dağı 95.bölüm fragmanında tansiyonu bir hayli yükseltti.

Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in, senaristliğini Teoman Gök’ün ve yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği Köprü Film imzalı Gönül Dağı 95.bölümüyle 29 Nisan tarihinde saat 20:00’da TRT1’de izleyici kitlesinin karşısına geçecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir