İnce’den vekil adayının viral olan dansına destek: Muhalefetçilik oynamaktan iyidir

Memleket Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, partisinin Zonguldak milletvekili adayı Cem Saygı’nın sosyal medyada viral olan dansına destek verdi.

İnce, Twitter’dan yaptığı paylaşımda “Gençler; dans edin, sevin, sevilin, aşık olun, hayatınızı doyasıya yaşayın. Fabrikalarımızı yabancılara peşkeş çekmekten, devletin tüm kurumlarını yok etmekten, dün AKP ile birlikte ülkeyi bu karanlığa sürükleyip, bugün muhalefetçilik oynamaktan daha iyidir dans etmek” ifadelerini kullandı.

‘CUMHUR DA MİLLET DE MENFAAT İTTİFAKIDIR’

Muharrem İnce bir diğer Twitter paylaşımında ise Cumhur ve Millet ittifaklarını hedef alıp şunları söyledi:

– Cumhur da Millet de ilke değil, menfaat ittifakıdır. Birbiriyle siyasi olarak yan yana gelemeyecek kişiler koltuk sevdasına bir araya geldiler.

– Tepedekilerin bir araya gelmesi tabandaki seçmeninde bir araya geleceği anlamına gelmez. Bunu seçim sonuçları gösterecek.

– Türkiye’nin en büyük ittifakı bizim kurduğumuz ittifaktır. Bizim ittifakımız milletledir: İttifakımız öğrencilerle, çiftçilerle, esnafla, emekliyle, öğretmenlerle, memurla, kadınlarla, emekçilerle, dürüst kazanıp helal lokma peşinden gidenlerledir.

– İttifakımız, kavga istemiyoruz huzur istiyoruz diyenlerledir. Türkiye’nin bir karanlıktan çıkıp başka bir karanlığa girmesini istemeyenlerledir.

– PKK, Hizbullah, DHKPC, FETÖ ve bunların içerideki ve dışarıdaki dostları ile sonuna kadar mücadele edilsin, bunların kökü kazınsın diyenlerledir.

– İçeride ve dışarıda güçlü bir Devletimiz olsun, itibarlı olsun, uyuştucu ticareti ile kara parayla anılmasın, demokrasi standartları yüksek olsun, insan hakları karnesi düzgün olsun diyenlerledir.

– Mavi Vatan’a sahip çıkılsın, denizlerdeki menfaatimiz korunsun, savunma sanayimiz daha güçlü olsun, madenlerimiz ve diğer yer altı zenginliklerimiz daha fazla araştırılsın diyenlerledir.

– Ülkemiz şark bataklığına saplanmasın, çağdaş dünyanın eşit ve itibarlı bir üyesi olsun diyenlerledir.

– İttifakımız topraklarımızdan bereket fışkırsın, insanımız ucuz et, süt, meyve, sebze yesin; zengin toprakların fakir çocukları olmayalım diyenlerledir.

– İttifakımız hemen barışalım, hızlı büyüyelim ve hakça bölüşelim diyenlerledir.

– İttifakımız bunlar gitsin, yerine de önü arkası belli olan güveneceğimiz bir iktidar gelsin diyenlerledir. İttifakımız bütün Memleketledir. Memleketin ittifakı kazanacak! (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir