Barbie’nin pembe katlanabilir telefonu gerçek oluyor!

Tasarımı ve rengiyle dikkat çeken bu telefon, hem teknoloji meraklılarını hem de nostalji severleri heyecanlandırıyor.

Barbie çılgınlığına kapılan markaların ne zaman vazgeçeceğini merak ediyorsanız, görünen o ki bu henüz gerçekleşmiş değil. Son birkaç yıldır Nokia telefonları üreten HMD (veya Human Mobile Devices), bu yaz resmi bir Barbie Katlanabilir Telefon çıkaracağını duyurdu. Telefon, tabii ki pembe renkte olacak ve biraz da “parıltı” içerecek.

Estetik açıdan, bu telefon 2000’lerin başındaki orijinal sıcak pembe Motorola Razr’ı hatırlatıyor.

Barbie’nin pembe katlanabilir telefonu gerçek oluyor!

Ancak o telefon modern katlanabilirlerin dönemi için bir akıllı telefon olarak yeniden piyasaya sürülürken, Barbie telefonu oldukça temel özelliklerle sınırlı kalıyor. Bir akıllı telefon değil, daha çok özellikli bir telefon olacak ve HMD tarafından “stil, nostalji ve çok gerekli bir dijital detoks” amacıyla bir aksesuar olarak pazarlanacak. HMD henüz fiyatlandırma veya gerçek fotoğraflar gibi detayları açıklamadı, ancak şirket Barbie Katlanabilir Telefonu MWC’de tanıtacağını söyledi, bu yüzden hafta ilerledikçe cihaz hakkında daha fazla bilgiye ulaşacağımızı bekleyebiliriz.

Çoğu kişi henüz akıllı telefonlarını tamamen bir kenara bırakmaya hazır olmayabilir, ancak eğer bir yan telefon arayışındaysanız, bu muhtemelen alabileceğiniz en şirin seçenek olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir